Produkty
EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCY

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w świetle dzisiejszych czasów, natłok obowiązków związanych z prowadzeniem firmy transportowej jest zbyt obciążający zamiast poświęcić się rozwojowi swojego przedsiębiorstwa przedkładając czas na pieniądze.

Dlatego my oszczędzając Państwa czas oferujemy swoją pomoc w prowadzeniu ewidencji, co w obecnym stanie prawnym jest obowiązkiem, bez względu na formę prawną (rodzaj umowy), która wiąże pracownika z pracodawcą oraz przedsiębiorców-kierowców i kierowców niebędących pracownikami.

Dysponujemy fachową wiedzą teoretyczną, z zakresu norm Rozporządzenia (WE) nr 561/2006, umowa AETR, prawa pracy, bez czego nie można sporządzić prawidłowej ewidencji.

Pracujemy na oprogramowaniu, które stosują organy kontrolne.

Ewidencję przygotujemy na podstawie dostarczonych przez Państwa wykresówek, plików cyfrowych oraz zaświadczeń o działalności wg Rozporządzenia (WE) nr 561/2006.

Wychodzimy założeni, że profilaktyka jest kluczem do sukcesu .

Zanim poszczególne organy kontrolne (PIP, ITD.), dostrzegą u Państwa uchybienia i związku z nimi nałożą kary (w niektórych przypadkach mogą nawet pozbawić licencji) pomożemy uzupełnić braki dokumentacyjne, skorygować błędy, przedstawimy raporty wykroczeń z wyszczególnieniem grożących kar za przekroczenia w plikach cyfrowych jak i wykresówkach.

Cena uzależniona będzie od ilości zatrudnionych kierowców i indywidualnych potrzeb.

Zajmujemy się nudną papierkową robotą , pozostawiając Tobie ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerami telefonów:

GSM 608 607 915

GSM 785 488 501
Copyright ® 2015 InterTacho Wszystkie prawa zastrzeżone.