Podstawowe informacje o firmie
Firma INTER TACHO s.c. została założona w 2005 roku.

Podstawą działalności firmy jest serwis tachografów analogowych i cyfrowych. Nasze korzenie sięgają pracy u przedstawiciela największego producenta tachografów tzn. firmy SIEMENS VDO Automotive AG, gdzie zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie potrzebne do obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Potrzeby oraz oczekiwania firm transportowych zadecydowały o poszerzeniu oferty usługowo- handlowej, dzięki której możemy teraz kompleksowo obsłużyć naszych klientów.Produkty

W roku 2006 uzyskaliśmy status partnera handlowego firmy ALAN MIDLAND. Rok 2007 to autoryzacja firmy ACTIA POLSKA w dziedzinie tachografów analogowych i cyfrowych. Dodatkowo weszliśmy w kooperację z producentem CB – firmą PRESIDENT oraz przedstawicielem producenta nawigacji samochodowych firmy BECKER.

W roku 2008 kontakty handlowe z firmą EKO-MOTO pozwoliły na poszerzenie oferty o podgrzewacze CALIX do dużych silników samochodowych i maszyn.

Rok 2009 to autoryzacja czołowego producenta ogrzewań postojowych, firmę EBERSPRÄCHER POLSKA.

Dzięki zaangażowaniu uzyskaliśmy rekomendację firmy DRABPOL -w roku 2012- staliśmy sie Autoryzowanym Serwisem Tachografów Siemens VDO - z czego jesteśmy bardzo dumni. Nie ustajemy w poszerzeniu naszej wiedzy i umiejętności. A nasze zaangażowanie w obsłudze klientów firmy jest doceniane i uznawane zarówno przez odbiorców końcowych jak i konkurencję. Rok 2019 to wejście na rynek nowego tachografu VDO w wersji 4.0 od 1 maja 2019 roku posiadamy możliwości do obsługi najnowszych tachografów. Zapraszamy do naszych oddziałów w Katowicach i Bełchatowie. Centrala z Częstochowie jest zawsze do dyspozycji.
Copyright ® 2018 InterTacho Wszystkie prawa zastrzeżone.